NICI LIFTINGUJĄCE

NICI Specjalistki od zadań specjalnych

Wraz z naszym specjalistą lekarzem medycyny estetycznej zatrzymają proces starzenia i odmłodzą Twoją twarz. Popularna i bardzo skuteczna metoda podnoszenia i rewitalizacji zwiotczałych tkanek twarzy. Specjalistyczne nici mocują się w tkankach i naprowadzają je na pierwotne położenie. Osiągamy w ten sposób przywrócenie naturalnej krągłości 3D twarzy, ujędrnienie oraz napięcie skóry. Dodatkową korzyścią jest to, że nici stymulują tworzenie nowego kolagenu, gdyż zbudowane są z wchłanianego materiału na bazie kwasu polimlekowego i kaprolaktonu. W porównaniu z chirurgicznym liftingiem twarzy, stosowanie nici wiąże się ze znacznie mniejszym urazem. Nie ma blizn, ani nacięć skóry. Pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu, i postępują wraz ze stymulacją produkcji kolagenu i elastyny. Efekty liftingu nićmi mogą trwać od 18 do 24 miesięcy, ale niektóre osoby zgłaszają trwałość zabiegu jeszcze dłużej.

ATUTY NICI LIFTINGUJĄCYCH

 • przywraca naturalny wygląd tak ceniony przez klientów klinik medycyny estetycznej, nie powodując zbędnego zwiększania objętości tkanek,
 • małoinwazyjny – nici wprowadzane są zaledwie przez 1 lub 2 punkty wkłucia,
 • nie wymagają żadnych rozcięć skóry, narkozy, ani długiego okresu rekonwalescencji,
 • użyte materiały są w pełni wchłaniane i bezpieczne dla organizmu, stosowane w chirurgii od wielu lat,
 • produkty są certyfikowane, a technologia chroniona patentami międzynarodowymi,
 • NICI nr 1 na świecie – pierwsze nici do zabiegów liftingujących i największa ilość certyfikatów i patentów dla nowych produktów i rozwiązań.

TOKSYNA BOTULINOWA

Jedna z najbardziej uniwersalnych substancji w medycynie estetycznej.

Zabieg toksyną botulinową może służyć leczeniu wielu przypadłości oraz korygowaniu wyglądu zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet. Problem pocących się części ciała, zgrzytanie zębami, a nawet uporczywe migreny nie muszą być dłużej naszym zmartwieniem. Jeden szybki zabieg wystarczy, aby pozbyć się przykrych objawów na wiele miesięcy.

Kiedy mówimy o toksynie botulinowej, nie sposób również nie wspomnieć przede wszystkim o jej właściwościach upiększających. Jeżeli drażnią nas pojawiające się zmarszczki oraz skóra, która utraciła dawną elastyczność, znamy na to sposób!

Toksyna botulinowa skutecznie poradzi sobie z oznakami starzenia się skóry.

MODELOWANIE UST

Mamy 5 sposobów powiększania ust, na chwilę lub na stałe, subtelnie lub spektakularnie!

Usta to bardzo ważny element naszej twarzy. Pełniejsze, jędrne usta niewątpliwie dodają urody każdemu, choć decydują się na niego głównie Panie. Najważniejsze aby efekt zabiegu pasował do rysów twarzy i wyglądał naturalnie. Zabiegi modelowania ust są bardzo bezpieczne i dają rewelacyjne rezultaty. W zależności od oczekiwań pacjenta, nasi specjaliści dysponują różnymi preparatami z kwasem hialuronowym, którym mogą powiększyć, wymodelować czy skorygować kształt ust, lub wykonać mezoterapię zapewniającą długotrwałą miękkość i nawilżenie. Wypełnianie i modelowanie jest świetnym rozwiązaniem dla takich problemów estetycznych jak niesymetryczne usta lub brak proporcjonalności między górną, a dolną wargą. Zastosowanie kwasu hialuronowego przywraca pacjentkom piękny uśmiech i dobre samopoczucie. Ze względu na różne oczekiwania, każda pacjentka jest inaczej traktowana. Nie zawsze znaczne powiększenie ust jest pożądane, najczęściej delikatny retusz jest wystarczający w ich uwydatnieniu i zachowaniu naturalnego wyglądu. Zabieg modelowania ust nie wymaga specjalnych przygotowań. Jest to jeden z zabiegów, które można wykonać w przerwie na lunch, a kwas hialuronowy używany do powiększania i modelowania ust jest naturalną substancją bardzo zbliżoną do używanej przy wypełnianiu zmarszczek (bruzd
nosowo – wargowych).

Umów się na wizytę

w dogodnej dla Ciebie formie

Szanowni pacjenci informujemy że wyznaczona godzina przyjęć jest godziną orientacyjną. Zawsze może się zdarzyć sytuacja nieprzewidziana, która opóźni przyjęcie pacjentki/pacjenta.

 • poniedziałek 08:00–20:00
 • wtorek 08:00–20:00
 • środa 08:00–20:00
 • czwartek 08:00–20:00
 • piątek 08:00–20:00
 • sobota nieczynne
 • niedziela nieczynne


Han Medica, to miejsce dedykowane wszystkim, którzy szukają
skutecznych rozwiązań na poprawę zdrowia, urody i komfortu życia.