Przywracamy kobietom poczucie atrakcyjności
zapewniamy komfort psychiczny

zwiększamy jakość życia seksualnego.

Dzięki ginekologii estetycznej poprawisz swój intymny komfort. Jest to bowiem dziedzina medyczna, za sprawą której zarówno ulepszysz wygląd narządów płciowych, pozbędziesz się doskwierających przewlekłych dolegliwości, jak i usprawnisz funkcje seksualne.

Skorzystanie z zabiegów daje szansę na zwiększenie pewności siebie, pozbycie się kompleksów utrudniających relacje z partnerem, czerpanie przyjemności z seksu i komfort psychiczny i fizyczny kobiety. Pomagamy w przypadku problematycznych zmian powstałych w wyniku przebytego porodu lub menopauzy, wysiłkowego nietrzymania moczu, niedostatecznego nawilżenia pochwy oraz skłonności do infekcji intymnych.

Bezpieczeństwo

możliwie najmniejsze ryzyko powikłań - zabiegi wykonuje lekarz, który jest na miejscu i w kontakcie z pacjentem.

Doświadczenie

wyszkolona kadra lekarzy, najlepsze, oryginalne, certyfikowane preparaty wiodących marek.

ZABIEGI GINEKOLOGIA ESTETYCZNA

REWITALIZACJA POCHWY OSOCZEM BOGATOPŁYTKOWYM

zobacz

Rewitalizacja pochwy osoczem bogatopłytkowym jest zabiegiem mającym na celu regenerację okolic intymnych oraz złagodzenie objawów związanych z nawracającymi infekcjami lub niedoborem hormonów w okresie okołomenopauzalnym w obrębie narządów płciowych.

Osocze bogatopłytkowe jest najbezpieczniejszą terapią w medycynie regeneracyjnej, wykorzystująca Twoje komórki macierzyste oraz czynniki wzrostu pozyskiwane z krwi dzięki nowatorskiemu procesowi przetwarzania w separatorze komórkowym. Komórki macierzyste i czynniki wzrostu znajdują się w Twojej krwi, a ich zadaniem jest poprawa jakość skóry i błon śluzowych między innymi poprzez aktywację odnowy komórek naskórka i śluzówek, pobudzenie produkcji kolagenu i kwasu hialuronowego oraz pobudzenie tworzenia nowych naczynek krwionośnych.

Jest to sposób całkowicie naturalny i bezpieczny, bez ryzyka wystąpienia alergii czy powikłań.

REWITALIZACJA WARG SROMOWYCH KWASEM HIALURONOWYM

zobacz

Rewitalizacja warg sromowych kwasem hialuronowym to zabieg z zakresu medycyny estetycznej, pomagający radzić sobie z dolegliwościami o podłożu tatrogennym lub jako objaw towarzyszący menopauzie, zwłaszcza w przypadku niestosowania hormonalnej terapii zastępczej.

Wskazaniem do zastosowania zabiegu jest suchość, podrażnienie powodujące świąd i dyskomfort, uczucie napięcia i pieczenia u kobiet w wieku około menopauzalnym oraz chroniczny ból lub dyskomfort w rejonie żeńskich okolic intymnych. Rewitalizacja warg sromowych jest polecana również u Pacjentek, które w przeszłości przebyły stany zapalne pochwy.

LASEROWE LECZENIE SUCHOŚCI POCHWY I SROMU

zobacz

Laserowe leczenie suchości pochwy i sromu - zabieg polega na wprowadzeniu do pochwy specjalnej końcówki, w którą wyposażony jest laser. Pozwala ona naświetlić śluzówkę na całej długości i obwodzie pochwy. Następnie lekarz przykłada głowicę w okolice warg sromowych i je również frakcjonuje. Urządzenie dodatkowo pracuje w specjalnym trybie zmniejszającym odczuwanie bólu podczas zabiegu.

Suchość pochwy i sromu to nieprzyjemne dolegliwości kobiece, które objawiają się swędzeniem i pieczeniem. Wpływają na znaczne obniżenie jakości współżycia, powodują ból podczas stosunku i ogólny dyskomfort. Taki stan narządów intymnych oznacza również większą podatność na urazy, a przez to wnikanie drobnoustrojów i częstsze infekcje.


LABIOPLASTYKA – LASEROWA.

zobacz

Nieprawidłowa budowa warg sromowych może być powodem dyskomfortu fizycznego oraz psychicznego i sprawiać trudności lub nawet ból podczas najprostszych aktywności. Plastyka warg sromowych, obejmuje korektę warg sromowych mniejszych lub większych, z modyfikacją kształtu i wielkości, przywracając swobodę w życiu codziennym.

Wskazania do wykonania korekty okolic intymnych obejmują:

 • obniżony komfort psychiczny;
 • dolegliwości związane z codziennym życiem;
 • ograniczoną aktywność ruchową;
 • dyskomfort seksualny – wygląd oraz problemy podczas współżycia, które w konsekwencji
 • mogą prowadzić do zahamowania reakcji seksualnych;
 • miejscowe podrażnienia okolicy sromu na skutek otarć, siedzenia lub chodzenia;
 • problem z utrzymaniem higieny osobistej – szczególnie podczas menstruacji.

Po zabiegu labioplastyki pacjentka może wrócić do domu. Przez następne 2-3 dni może występować niewielki obrzęk i bolesność miejscowa. Całkowite wygojenie rany następuje po ok.10 dniach. Należy powstrzymywać się od stosunków płciowych przez ok. 4 tygodnie.

WYBIELANIE MIEJSC INTYMNYCH

zobacz

Wybielanie miejsc intymnych wybielanie odbytu, krocza, warg sromowych.

Okolice intymne są zwykle nieco ciemniejsze niż skóra na innych częściach ciała. Zdarza się jednak, że przybierają one nienaturalny, ciemnobrązowy, szary lub wręcz czarny odcień.

Problem przebarwień okolic intymnych jest defektem estetycznym, który może być dla Kobiety bardzo krępujący.

Zabieg rozjaśniania miejsc intymnych za pomocą lasera polega na naświetlaniu powierzchni tkanki.

Procedura trwa zaledwie kilkanaście minut i wykonywana jest w gabinecie lekarskim. Jeżeli zachodzi taka potrzeba, wykonujemy go w znieczuleniu miejscowym (najczęściej stosuje się maść znieczulającą).

Sam zabieg powoduje również lepsze napięcie skóry i jej uelastycznienie. Po zabiegu Pacjentka może wrócić do normalnego funkcjonowania, jednak trzeba wiedzieć, że miejsca intymne w dniu zabiegu są podrażnione

LASEROWE OBKURCZANIE I UJĘDRNIANIE POCHWY.

zobacz

Luźna pochwa wymaga specjalistycznych zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej. W Han Medica Pacjentkom z tego typu problemem proponujemy laserowe obkurczanie pochwy.

Zabieg polega na naświetleniu, a przez to mocnym podgrzaniu śluzówki pochwy i otaczających ją tkanek łącznych. W efekcie następuje natychmiastowe skrócenie (nawet o 75 proc.) i pogrubienie włókien kolagenu oraz elastyny. W ten sposób pochwa obkurcza się już w trakcie zabiegu.

Dodatkowo zabiegi tego typu uruchamiają też syntezę nowych włókien kolagenu i elastyny. Dzieje się tak, ponieważ wykorzystywane w tym celu lasery powodują frakcjonowanie powierzchni śluzówki pochwy, czyli jej kontrolowane odparowanie w postaci mikrokanalików. Mózg odbiera to jako sygnał o dużym urazie wymagającym odbudowania i wygojenia tkanki. To oczywiście nieprawda, ale tak „oszukana” percepcja mózgu sprawia, że organizm kumuluje siły regeneracyjne w miejscu mikrouszkodzeń. Dochodzi dzięki temu do odbudowy śluzówki, tkanki podśluzówkowej, wytworzenia napięcia i wzmocnienia powięzi oraz więzadeł. Wszystko to sprawia, że pochwa pogrubia się i staje jeszcze bardziej ciasna, a przy tym jędrna i elastyczna.

USUWANIE ZNAMION W OKOLICY SROMU

zobacz

Laseroterapia, krioterapia oraz fale radiowe to skuteczne sposoby pozwalające na pozbycie się znamion, włókniaków, blizn, brodawek, polipów i innych zmian na skórze sromu, krocza i wewnętrznej powierzchni ud.

UROGINEKOLOGIA w HAN MEDICA

BEZ TABU W PEŁNEJ DYSKRECJI POMAGAMY W PROBLEMACH INTYMNYCH DZIĘKI TECHNOLOGII INDIBA® DEEP CARE

Dzięki wykorzystaniu opatentowanego Systemu Proionic ® dochodzi do regeneracji tkanek, zmniejszenia bólu, obrzęku, napięcia poprzez pobudzenie syntezy kolagenu i elastyny, poprawy krążenia płynów międzytkankowych i zachodzącej wymiany międzykomórkowej.

Jednym z podstawowych celów terapii jest utrzymanie elastyczności tkanek miękkich i poprawa ich funkcji.

Technologia INDIBA® DEEP CARE jedyna na świecie, która przyspiesza regenerację tkanek ułatwiając pracę nad uzyskaniem maksimum ich możliwości…

Przy pomocy Indiby wykonujemy zabiegi z użyciem głowic dopochwowych, które działają bezpośrednio na ściany pochwy unosząc je, zwiększając ich napięcie oraz ukrwienie, wspomagając tym samym regenerację tkanek. Zabiegi z wykorzystaniem technologii Indiba są zabiegami nieinwazyjnym i bezbolesnym.

Już po pierwszym zabiegu pacjenci odczuwają efekty, wynikające z działania przyspieszającego regenerację tkanek w bezpieczny i bezbolesny sposób.

ZABIEGI UROGINEKOLOGICZNE

INDIBA. INTERWENCJA POŁOGOWA KOBIET PO PORODZIE

zobacz

Pracę z kobietą zaczynamy jak najszybciej w połogu, jeśli sytuacja tego wymaga i nie czekamy z pierwszą wizytą do 6 tygodnia po porodzie. Wczesną rehabilitację prowadzą wykształcone położne, które pracują ze świeża i starą blizną po porodzie. Zabieg ma działanie przeciwzapalnie, przeciwbólowe. Zmniejsza nieprzyjemne objawy z okolic sromu, takich jak swędzenie, kłucie, stany zapalne i pieczenie. Ogranicza siniaki, krwiaki i przyspieszając proces ich gojenia.

INDIBA. NIETRZYMANIE MOCZU. TERAPIA UROGINEKOLOGICZNA PLUS TERAPIA MANUALNA

zobacz

Podstawowym celem zabiegów jest przywrócenie funkcji mięśni dna miednicy oraz poprawa koordynacji mięśniowej w tej okolicy. W ramach terapii korzystamy z następujących technik:

Terapia INDIBA Deep Care to obecnie najbezpieczniejsza terapia urządzeniem medycznym stosowanym do regeneracji i odmładzania tkanek. Pozwala poprawić komfort i stan zdrowia nawet w trudnych przypadkach.

Terapia manualna: takie jak masaż, mobilizacje i manipulacje, w celu zmniejszenia napięcia mięśniowego, poprawy elastyczności tkanek i przywrócenia prawidłowej funkcji stawów i mięśni.

Ćwiczenia mięśni dna miednicy: Pacjentki uczą się wzmocnienia, rozluźnienia i kontroli mięśni dna miednicy. Ćwiczenia te mogą być wykonywane zarówno pod opieką terapeuty, jak i samodzielnie w domu.

Edukacja pacjentek: Istotną częścią fizjoterapii uroginekologicznej jest edukacja pacjentek na temat anatomii i fizjologii narządów miednicy, technik oddychania, prawidłowej postawy, higieny toaletowej oraz innych czynników wpływających na zdrowie pacjenta.

INDIBA.REWITALIZACJA POCHWY I SROMU (w atrofii lub po porodzie)

zobacz

Dzięki regularnej terapii połączonej z ćwiczeniami można uzyskać poprawę napięcia mięśniowego i unaczynienia błony śluzowej pochwy. INDIBA® Deep Care przywracając fizjologię komórki i optymalizując aktywność tkankową, prowadzi do wzrostu kolagenu i elastyny w tkankach. Przyczynia się to do prawidłowego nawodnienia i uelastycznienia skóry i tkanek.

Zapewniamy kobietom opiekę uroginekologiczną I fizjoestetyczną


Urządzenie* INDIBA® Deep Care* daje komfort i bezpieczeństwo pacjentce.


Służy do:

 • rewitalizacji pochwy oraz warg sromowych,
 • terapii przedoperacyjnej i pooperacyjnej,
 • regeneracji okolic krocza po porodzie siłami natury,
 • terapii blizn, również po cesarskim cięciu,
 • leczeniu zespołów bólowych miednicy ( nadwrażliwość, dyspareunia, wulwodynia, pochwica)
 • leczeniu zaniku sromu i warg sromowych okresu przekwitania,
 • łagodzenia objawów liszaja sromowego oraz suchości pochwy,
 • przyspieszenia leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu,
 • łagodzenie objawów endometriozy i zaniku endometrium,
 • pomoc w leczeniu niepłodności,
 • działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo podczas karmienia piersią,
 • wspomaga rewitalizację piersi po odstawieniu dziecka.
 • zastojów w piersiach w okresie laktacji
 • szeroko pojętej regeneracji poporodowej

PRZYWRACAMY NASZYM PACJENTKOM KOMFORT ŻYCIA!

Umów się na wizytę

w dogodnej dla Ciebie formie

Szanowni pacjenci informujemy że wyznaczona godzina przyjęć jest godziną orientacyjną. Zawsze może się zdarzyć sytuacja nieprzewidziana, która opóźni przyjęcie pacjentki/pacjenta.

 • poniedziałek 08:00–20:00
 • wtorek 08:00–20:00
 • środa 08:00–20:00
 • czwartek 08:00–20:00
 • piątek 08:00–20:00
 • sobota nieczynne
 • niedziela nieczynne


Han Medica, to miejsce dedykowane wszystkim, którzy szukają
skutecznych rozwiązań na poprawę zdrowia, urody i komfortu życia.