Przekraczamy konwencjonalne metody pielęgnacji skóry, skupiając się nie tylko na zewnętrznych objawach, ale również na całkowitym dobrostanie organizmu.


AROMATERAPEUTYCZNY MASAŻ TWARZY

Aromaterapia i dotyk to harmonia i relaks, zmniejszenie napięć, poprawa nastroju, lepszy sen, energia życiowa, chęć do działania, witalność. Indywidualnie dobrane kompozycje olejków eterycznych pozwalają w pełni odpowiedzieć na potrzeby klientów i uzyskać maksymalne efekty.

PHYSIOKOBIDO

SKUTECZNA TERAPIA TWARZY I CIAŁA to nowa metoda, podczas której pracuje się nie tylko z twarzą, ale również z ciałem. Ten rodzaj masażu to połączenie japońskich masaży, masażu twarzy Kobido, modelowania i rehabilitacji twarzy, terapii mięśniowo-powięziowej oraz refleksologii. Dzięki połączeniu tych technik metoda jest jeszcze bardziej skuteczna, niż sama terapia twarzy metodą Kobido. Metoda fizjoterapii twarzy i ciała PhysioKobido to kompleksowa fizjoterapia estetyczna która eliminuje napięcia w ciele i twarzy, dążąc do efektów zarówno terapeutycznych, jak i estetycznych

ZOGA FACE INTEGRATION

To zabieg dla wszystkich pacjentów, którzy chcą uzyskać widoczny efekt liftingu bez stosowania inwazyjnych rozwiązań. Technika tego masażu pozwala na stymulację mięśni twarzy, szyi, dekoltu, głowy oraz okolicy barków. Daje również rezultaty w redukcji drugiego podbródka czy opadających policzków. Skutecznie uwalnia napięcia mięśniowe, co pozytywnie wpływa na samopoczucie.

AZJATYCKI MASAŻ KORUGI

To koreańska technika holistycznego odmładzania, która w sposób nieinwazyjny wygładza zmarszczki, ujędrnia skórę oraz poprawia owal twarzy. Istotą Masażu Korugi jest jego intensywność oraz zastosowanie ruchów mocno liftingujących tkanki. Łączy w sobie techniki stymulacji obszarów refleksologicznych na twarzy z głębokim liftingiem oraz drenażem limfatycznym, pobudzając w ten sposób proces usuwania toksyn.
Mimo wysokiej intensywności, masaż Korugi jest głęboko relaksacyjny i rozluźniający.
Poprzez stymulację punktów i stref na twarzy, głęboko oddziałuje na tkanki, pobudzając naturalne procesy regeneracji twarzy, szyi i głowy.

KOBIDO – REWITALIZACJA

Masaż Kobido to znacznie więcej niż zwykły masaż twarzy, to wyjątkowa sztuka, która łączy w sobie odmłodzenie i relaks dla Twojej skóry i duszy. Sesja masażu odmładzającego z zabiegiem pielęgnacyjnym.

AKUPUNKTURA KOSMETYCZNA

To metoda, która pochodzi z tradycyjnej medycyny chińskiej. Jest stosowana w celu poprawienia jakości skóry, odmłodzenia jej i rozjaśnienia. Zabieg ten wpływa na wygląd skóry działając napinająco, uelastyczniając, zmniejszając zmarszczki. Akupunktura hamuje procesy starzenia, nadając młodszy i zdrowy, promienny wygląd.
Dzięki usprawnionemu mikrokrążeniu skóra po zabiegu akupunktury kosmetycznej wygładza się i rewitalizuje. Zwiększa się ukrwienie, widoczne jest odmłodzenie i poprawa kolorytu, rozświetlenie oraz napięcie. Akupunktura stymuluje również produkcję kolagenu ujędrnia i ulelastycznia. Dzięki temu powoduje zmniejszenie istniejących już zmarszczek, oraz zatrzymanie procesu powstawania nowych. Ułatwia też oczyszczanie skóry.

KINESIOTAPING ESTETYCZNY

Zabieg polega na aplikacji plastrów do kinesiotapingu w obrębie twarzy. Zazwyczaj są one naklejane wzdłuż przebiegu naczyń limfatycznych i naczyń krwionośnych lub mięśni.
Najczęściej ich docelowym miejscem jest czoło, okolica oczu, policzki, podbródek i szyja.
Liczy się nie tylko lokalizacja, ale również odpowiednia technika kinesiotapingu – naciągnięcie (napięcie) taśm, ich kształt oraz długość. Przygotowanie plastrów bazuje na wiedzy anatomicznej i fizjologicznej ludzkiego ciała.

AYURVEDA WELLNESS

Oferujemy szeroką gamę masażu i zabiegów, które odżywiają, regenerują i przywracają równowagę Twojemu ciału, umysłowi i duszy. Te tradycyjne ajurwedyjskie metody terapeutyczne stanowią niezwykłe doświadczenie dla tych, którzy pragną odnaleźć harmonię w swoim życiu.
Nasz program to połączenie technik manualnych mięśniowo-powięziowych, gua sha z igłowymi akupunktury kosmetycznej.

MASAŻ CIAŁA ABHYANGA

W dosłownym tłumaczeniu Abhyanga oznacza „namaszczenie”. Togłęboki masaż całego ciała, który wykonywany jest na bazie wysokiej jakości olei. Ten relaksujący masaż skutecznie poprawia samopoczucie, a także doskonale pielęgnuje skórę całego ciała.
Unikalne techniki w połączeniu z naturalnymi olejami pozwalają na stymulację punktów witalnych i kanałów energetycznych organizmu regulując w ten sposób pracę narządów wewnętrznych. Systematyczne korzystanie z Abhyangi oczyszcza krew z toksyn, poprzez pobudzenie do intensywnej pracy układu krążenia, a także skutecznie koi system nerwowy.

MASAŻ SKÓRY GŁOWY

Masaż głowy jest zabiegiem, który przywraca równowagę energii w ciele. Doskonale działa na naszą psychikę, uspokaja, relaksuje umysł i ciało. Likwiduje nagromadzone napięcia mentalne i fizyczne. Na naszej głowie znajdują się również liczne punkty witalne (akupresurowe) w ajurwedzie nazywane marmami, stymulując je oddziałujemy na odpowiednie organy wewnętrzne.
Masowanie głowy jest również zabiegiem pielęgnacyjnym, do którego używa się odpowiednich olejów dobieranych do typu ciała lub rodzaju włosów.

Cennik zabiegów kosmetologii holistycznej

Umów się na wizytę

w dogodnej dla Ciebie formie

Szanowni pacjenci informujemy że wyznaczona godzina przyjęć jest godziną orientacyjną. Zawsze może się zdarzyć sytuacja nieprzewidziana, która opóźni przyjęcie pacjentki/pacjenta.

  • poniedziałek 08:00–20:00
  • wtorek 08:00–20:00
  • środa 08:00–20:00
  • czwartek 08:00–20:00
  • piątek 08:00–20:00
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne


Han Medica, to miejsce dedykowane wszystkim, którzy szukają
skutecznych rozwiązań na poprawę zdrowia, urody i komfortu życia.