Medycyna estetyczna

Han-Estetica – gabinety medycyny estetycznej i regeneracyjnej! 

Han-Estetica to część grupy Han-Medica, w której pacjenci mogą zadbać o swoje piękno i młody wygląd.

Z wiekiem skóra traci swoją młodzieńczą witalność, blask i świeżość. Dzięki odpowiednio dobranym przez lekarzy dermatologów Han-Estetica zabiegom, pacjenci mogą liczyć na natychmiastowy efekt odmłodzenia i nawilżenia skóry, poprawę jej jędrności, a także zadziałać na niechciane przebarwienia, piegi, czy niedoskonałości typu trądzik, blizny i rozstępy.

W zależności od wieku i problemu lekarz może zalecić różne metody działania.

PREWENCJA PRZECIWZMARSZCZKOWA – BOTOKS

W celu zapobiegania zmarszczkom – oferujemy zabieg z użyciem toksyny botulinowej – tzw. botoks. Zastosowanie w/w preparatu ma na celu kontrolowane ograniczenie mimiki twarzy, przez co skóra nie jest narażona na powstawanie nowych i utrwalanie starych zmarszczek oraz niepożądanych załamań cery.

LECZENIE NADPOTLIWOŚCI

Zastosowanie botoksu jest zdecydowanie szersze – i obejmuje leczenie nadpotliwości. Skutecznie możemy poradzić sobie z wilgotnymi dłońmi, stopami, pachami i skórą głowy.

Zabiegi te wykonywane są w znieczuleniu przewodowym – dentystycznym lub poprzez zastosowanie kremów znieczulających z lidokainą, co zapewnia pacjentowi komfort w trakcie jego wykonywania.

Praca nad nadpotliwością odbywa się w naszych gabinetach w sposób celowany i precyzyjny poprzez stosowanie testu Minora, który wskazuje konkretne miejsca narażone na wydzielanie zbyt dużej ilości potu.

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Odpowiednio nawilżona skóra zyska na blasku, a zmarszczki ulegną spłyceniu poprzez wykonanie mezoterapii igłowej koktajlami stworzonymi z wypełniaczy – np. kwasu hialuronowego, syntetycznych substancji rewitalizujących lub krwiopochodnych – osocze i fibryna. Te ostatnie mają działanie odmładzające dzięki wysokiej zawartości regeneracyjnych płytek krwi. 

WOLUMETRIA

Utrata objętości twarzy czy chęć wymodelowania zarysowanych kości policzkowych, ponętnych ust lub innych partii twarzy są wskazaniem do ostrzyknięcia preparatem kwasu hialuronowego lub wypełniaczem biologicznym tzw. ATR -NOWOŚĆ!

Do wyboru lekarza mamy tu szereg certyfikowanych preparatów o zmiennym składzie, gęstości czy usieciowaniu:

 • NEAUVIA (preparaty stosowane: Intense, Intense LV; Intense Flux; Stimulate; Intense Lips; Intense Rheology; Hydrodeluxe; Intense Man; Stimulate Man; Hydrodeluxe Man)

 • NEAUVIA EXPLOSION – połączenie NEAUVIA Rheology + NEAUVIA Hydrodeluxe – rewelacja na szyję i dekolt.

LASEROTERAPIA

Jeśli naszym problemem są niedoskonałości typu blizny, rozstępy, pozostałości po trądziku zalecana się wykonanie serii zabiegów laserem medycznym Alma (zabieg Resurfix). Ten wykorzystywany w Han-Estetica jest nie tylko bezpieczny, ale gwarantuje najlepsze efekty, dzięki pracy na wyższych i mocniejszych parametrach, aniżeli laser kosmetyczny. Za bezpieczeństwo zabiegu odpowiada przeszkolony lekarz. Laser Alma – dzięki różnym głowicom znajduje zastosowanie także w zabiegach dermatologicznych – usuwaniu brodawek i znamion, a także do zabiegów ginekologicznych.

PRZEBARWIENIA – PEELINGI CHEMICZNE

W przypadku istniejących przebarwień i niedoskonałości lekarz może zalecić zastosowanie peelingów chemicznych z użyciem kwasów np.:

 • migdałowego,
 • pirogronowego,
 • Cosmelanu,
 • Dermamelanu,
 • Acnelanu oraz PRX-T33 – w zależności od typu cery i problemu.

DLA MĘŻCZYZN

Medycyna estetyczna nie jest zarezerwowana tylko dla kobiet! 

W Han-Estetica z powodzeniem możemy zapobiegać skutkom starzenia skóry twarzy mężczyzn –zmarszczkom- stosując dedykowany męskiej skórze preparat NEAUVIA MEN, likwidować laserem niedoskonałości skórne typu brodawki i inne. Skutecznie poradzimy sobie z nadpotliwością dłoni, stóp, pach i skóry głowy – koniec z mokrymi koszulami, wilgotnymi dłońmi czy kapiącym po czole potem.

Dla panów chcących wpłynąć na rysy twarzy oferujemy zabiegi modelujące– np. żuchwę lub dla chcących zadbać o zdrową i jędrną skórę twarzy- zabiegi z zakresu mezoterapii.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ HAN-ESTETICA? 

 • bezpieczeństwo i możliwie najmniejsze ryzyko powikłań- zabiegi wykonuje lekarz, który jest na miejscu i w kontakcie z pacjentem,
 • wyszkolona kadra lekarzy dermatologów,
 • najlepsze, oryginalne, certyfikowane preparaty wiodących marek PLURYAL i NEAUVIA,
 • przystępne ceny.