O nas

PROW logos

Centrum Medyczne HAN-MEDICA to nowoczesna, wielospecjalistyczna przychodnia lekarska w Wadowicach.

W nowoczesnym budynku przy Aleja Matki Bożej Fatimskiej 94 w Wadowicach znajdują się specjalistyczne gabinety lekarskie, gabinet rehabilitacji i masażu, bezpłatna szkoła rodzenia, gabinet położnej środowiskowej oraz punkt pobrań krwi. Zobacz: wszystkie gabinety i specjalistów.

Lokalizacja w centrum Wadowic

Przychodnia medyczna HAN-MEDICA znajduje się w centrum Wadowic, między dwoma największymi osiedlami (os. Pod Skarpą i os. Kopernika), posiada 18 miejsc parkingowych.

Nowoczesność i profesjonalizm

Jest to nowy obiekt, wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie, przyjazny dla pacjentów i dla personelu. Dane medyczne są obsługiwane przez licencjonowane oprogramowanie medyczne, przechowywane w nowoczesnej serwerowni.

Dbamy o prywatność pacjentów

Centrum Medyczne HAN-MEDICA posiada stałą obsługę informatyczną oraz prawną. Przetwarzanie danych osobowych pacjentów spełnia wszelkie wymogi prawem przepisane, w szczególności w zakresie ochrony danych osobowych zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, a także wszelkimi przepisami krajowymi dotyczącymi ochrony danych osobowych.

Zapewniamy intymność, komfort i przyjazną atmosferę

Aby zapewnić pacjentom intymność rejestracja odbywa się w osobnym pomieszczeniu, a oczekiwanie na wizytę uprzyjemnia relaksacyjna muzyka udostępniana przez specjalny sprzęt audio.

Parking na 18 stanowisk

Bezpośrednio przed Centrum Medycznym HAN-MEDICA znajduje się parking na którym udostępnionych jest 18 miejsc parkingowych.

Centrum Medyczne HAN-MEDICA Wadowice

Centrum Medyczne HAN-MEDICA w Wadowicach rozpoczęło działalność w roku 2019.

Galeria Zdjęć