Gabinet Pediatryczny

W nagłych wypadkach istnieje możliwość wizyty u pediatry poza harmonogramem przyjęć. Lek. med. Marta Jędra wystawia recepty refundowane przez NFZ oraz zwolnienia lekarskie (opieka nad dzieckiem chorym).

Lek. med. Marta Jędra Pediatra

Lek. med. Marta Jędra
– specjalista pediatrii

Lek. med. Marta Jędra ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach. Tytuł specjalisty pediatrii uzyskała w 2014 roku. Swoją wiedzę medyczną i doświadczenie zdobywała pracując w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Krakowie na Oddziale Dziecięcym oraz Poradni Podstawowej Opieki Medycznej w Wadowicach.

Lek. med. Marta Jędra zdobyła tytuł Pediatry Roku powiatu wadowickiego w Wielkim Plebiscycie MedycznymHipokrates Małopolski 2018.

Lek. med. Marta Jędra – Opinie

Lek. Marta Jędra to bardzo miła i rzeczowa osoba. Dokładnie słucha, podejmuje odpowiednie leczenie i zawsze stara się pomóc. Profesjonalizm i empatia, jakim się wskazuje to rzadkość w dzisiejszych czasach. Pediatra godny polecenia.

U Pani dr Marty Jędra byliśmy pierwszy raz, ale na pewno nie ostatni. Wizyta przebiegła bez opóźnień i w miłej atmosferze, dziecko zostało dokładnie zbadane. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Wizyta przebiegła w przyjaznej dla dziecka atmosferze. Już na samym początku leczenia została postawiona prawidłowa diagnoza. Jestem bardzo mile zaskoczona fachowym podejściem i zaangażowaniem, jakim wykazuje się Pani dr Marta Jędra. Polecam.

Pani doktor Marta Jędra to niezwykły pediatra. Jest bardzo skrupulatna i pomocna. Wszystko konkretnie tłumaczy, wykazuje się ogromną wiedzą i doświadczeniem. To pierwszy lekarz, od którego otrzymaliśmy tak konkretne zalecenia i plan leczenia.

Lek. med. Marta Jędra

Lek. med. Marta Jędra - Pediatra Wadowice

Sprawdź terminy przyjęć pediatry
Zarejestruj się