Gabinet Medycyny Estetycznej

Lek. med. Roma Zielińska – lekarz medycyny estetycznej. Od ponad 15-stu lat zgłębia wiedzę i zdobywa doświadczenie z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii, gdzie uczy się od najlepszych specjalistów z całego świata.

Praktykowana przez nią medycyna estetyczna obejmuje mało inwazyjne i bezpieczne procedury. Pozwala na poprawę niedoskonałości urody, bez wyłączania z codziennych aktywności czy pracy zawodowej.

Jej zadaniem jest zahamowanie procesów starzenia się skóry, jednocześnie ma przynosić zadowalające efekty w leczeniu wielu innych problemów natury estetycznej.

Medycyna estetyczna dla Pań

Panie mogą skorzystać z niezwykle szerokiego wachlarza profesjonalnych zabiegów medycyny estetycznej takich jak: medycyna regeneracyjna (Sculptra, Regeneris Cellular Matrix), zabiegi na twarz (np. nieoperacyjny lifting twarzy kwasem hialuronowym), usuwanie zmarszczek botoksem, mezoterapia igłowa, lipoliza iniekcyjna.

Podstawowy zakres zabiegów medycyny estetycznej:

  • medycyna regeneracyjna
  • wszystkie zabiegi na twarz

Rejestracja telefoniczna – sprawdź terminy

Medycyna estetyczna dla Panów

W ofercie usług z zakresu medycyny estetycznej dla Panów pojawią się zabiegi modelowania twarzy (Sculptra), toksyna botulinowa (redukcja zmarszczek), odmłodzenie wyglądu, poprawa owalu twarzy.

Rejestracja telefoniczna – sprawdź terminy