Gabinet Ginekologiczno-Położniczy

Lek. med. Iwona Hankus – specjalista ginekolog-położnik. Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Specjalista Ginekologii i Położnictwa. Starszy asystent Szpitala Położniczo-Ginekologicznego Ujastek w Krakowie. Współpracuje z TopMed Grupa Neomedic w Krakowie oraz z Oddziałem Ginekologiczno-Położniczym Szpitala Powiatowego w Suchej Beskidzkiej. Koordynator Szkoły Rodzenia i Centrum Położnictwa Środowiskowego w Centrum Medycznym Han-Medica. Posiada wieloletnie doświadczenie w praktyce ginekologiczno-położniczej, ginekologii operacyjnej, ginekologii urologicznej i ginekologii estetycznej.

Lek. med. Zofia Wasiniewska-Przytuła – specjalista ginekolog-położnik. Ukończyła Collegium Medicum na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Asystent Szpitala Ginekologiczno-Położniczego Ujastek w Krakowie. Współpracuje z TopMed Grupa Neomedic w Krakowie oraz od września 2019 z Centrum Medycznym Han-Medica w Wadowicach. Posiada doświadczenie w praktyce ginekologiczno-położniczej oraz w ginekologii estetycznej.

Tamara Wilk Ginekolog

Lek. med. Tamara Wilk – specjalista ginekolog-położnik. Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Starszy asystent Szpitala Ginekologiczno-Położniczego Ujastek w Krakowie. Współpracuje z TopMed Grupa Neomedic w Krakowie.

Posiada wieloletnie, bogate doświadczenie w praktyce ginekologiczno-położniczej, ginekologii operacyjnej, ginekologii urologicznej oraz ginekologii estetycznej.

.

ginekolog-położnik / ginekolog-onkolog

Lek. med. Tomasz Bieda to specjalista ginekolog-położnik i specjalista ginekolog-onkolog. Ukończył Collegium Medicum na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie w 1993r. Posiada wieloletnie doświadczenie medyczne, w tym w diagnozowaniu i leczeniu chorób kobiecych. Świadczy szeroki zakres usług z dziedziny ginekologii i położnictwa oraz ginekologii onkologicznej. Obecnie pracuje także w Centrum Onkologii Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie, Oddział Kraków w Klinice Ginekologii Onkologicznej.

Lek. med. Kamil Derbisz – ginekolog-położnik w trakcie specjalizacji. Ukończył Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach. Stypendysta Rektora dla najlepszych studentów w roku akademickim 2016/2017. Staż podyplomowy ukończył w Beskidzkim Centrum Onkologii. Posiada kursy z zakresu USG jamy brzusznej, USG ginekologiczno-położnicznego, USG piersi. Obecnie pracuje jako młodszy asystent w oddziale ginekologiczno-położniczym w Suchej Beskidzkiej, w trakcie specjalizacji.

Lek. med. Iwona Hankus przy pracy

Lek. med. Tomasz Bieda przy pracy

Tomasz Bieda Wadowice Han-Medica

Lek. med. Zofia Wasiniewska-Przytuła przy pracy

Lek. med. Tamara Wilk przy pracy

Tamara Wilk Ginekolog Położnik

Lek. med. Kamil Derbisz przy pracy