Pracownia USG radiolog

Lek. med. Kamil Pytlarski – specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej. Ukończył studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w roku 2011. Po odbyciu stażu w Szpitalu Wojewódzkim w Poznaniu oraz Szpitalu Miejskim w Krakowie, rozpoczął specjalizację z Radiologii i Diagnostyki Obrazowej w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku – Białej. Ukończył rezydenturę z uzyskaniem tytułu specjalisty w 2018 r.

Od 2015 roku jest asystentem Radiologiem w Zakładzie Radiologii i Pracowni Tomografii Komputerowej Szpitala w Wadowicach oraz Szpitala Pediatrycznego w Bielsku – Białej.

Nieustannie rozwij swoje umiejętności biorąc udział w szkoleniach praktycznych oraz kursach radiologicznych z zakresu diagnostyki obrazowej.

Miło jest Nam również poinformować, że Lek. Kamil Pytlarski wykonuje USG narządów wewnętrznych także u dzieci.

USG jest w pełni bezpieczne dla dzieci, dlatego w razie wystąpienia niepokojących objawów warto zgłosić się do lekarza.

Lek. med. Kamil Pytlarski – Opinie

Lek. Kamil Pytlarski to świetny specjalista, który z zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Bardzo dokładnie wykonuje badanie i objaśnia jego przebieg. USG jamy brzusznej przeprowadzone na najwyższym poziomie. Do tego jest przemiłym i sympatycznym człowiekiem, dzięki czemu cała wizyta przebiegła bezstresowo.

Badanie USG tarczycy przebiegło szybko i sprawnie. Lekarz przeprowadził wstępny wywiad i udzielił wyczerpujących wyjaśnień. Wizyta odbyła się w miłej atmosferze. Serdecznie polecam lek. Kamila Pytlarskiego.

Polecam lek. Kamila Pytlarskiego! Pełen profesjonalizm, świetna atmosfera i szczegółowe badanie. Miałam wykonywane USG ślinianek. Pan Kamil odpowiedział na nurtujące mnie pytania i wszystko dokładnie wytłumaczył. Ogólnie bardzo pozytywne wrażenie.

Lek. med. Kamil Pytlarski

lek. med. Kamil Pytlarski - specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej

Zakres świadczonych usług:

Konsultacje badań obrazowych RTG, TK i MR

Diagnostyka USG:

  • USG jamy brzusznej i miednicy
  • USG układu moczowego z oceną pęcherza moczowego 
  • USG tkanek miękkich , ocena guzków podskórnych/zmian wyczuwalnych palpacyjnie.
  • USG jam opłucnowych
  • USG tarczycy
  • USG ślinianek
  • USG węzłów chłonnych powierzchownych 
  • USG jąder