Diagnostyka USG piersi

Lek. Katarzyna Dyląg-Trojanowska – specjalista chirurg-onkolog. Ukończyła Collegium Medicum UJ w Krakowie. Specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii onkologicznej. Starszy asystent w oddziale chirurgii ogólnej szpitala w Suchej Beskidzkiej. Koordynator ds. chirurgii onkologicznej szpitala w Suchej Beskidzkiej.

Od roku 2020 – dr n. med. Katarzyna Dyląg-Trojanowska.

Od 2015 roku współpracuje z Centrum Medycznym Han-Medica w zakresie wykonywania USG piersi. Obecnie w ofercie można uzyskać również konsultacje i zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej i onkologicznej ze szczególnym uwzględnieniem diagnostyki i leczenia chorób piersi oraz zmian skórnych. Dr n. med. Katarzyna Dyląg-Trojanowska wykonuje także biopsje cienkoigłowe tarczycy.

Dr n. med. Katarzyna Dyląg-Trojanowska – Opinie

Pani doktor Katarzyna Dyląg-Trojanowska to bardzo rzetelna i miła osoba. USG piersi wykonała dokładnie, dalsze postępowania szczegółowo wytłumaczyła. Otrzymałam konkretne i fachowe porady. Polecam.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Do Pani dr Katarzyny Dyląg-Trojanowskiej udałam się na USG piersi i nie żałuję. Wizyta odbyła się punktualnie i komfortowo. Bardzo podoba mi się to, z jaką uwagą Pani doktor podchodzi do pacjenta. Z czystym sumieniem polecam wizytę u tego lekarza.

Dr n. med. Katarzyna Dyląg-Trojanowska