Gabinet Medycyny Estetycznej

Anna Lachowicz

SPECJALISTA CHIRURGII OGÓLNEJ, LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ - TRYCHOLOG

W zakresie medycyny estetycznej zajmuje się prewencją przeciwzmarszczkową, wykonuje zabiegi z użyciem nici liftingujących, botoksu i osocza bogatopłytkowego oraz przeprowadza mezoterapię igłową, wolumetrię, a także modelowanie ust. Prowadzi działalnością prozdrowotną i wykonywaniem specjalistycznych zabiegów kosmetycznych w obrębie włosów.

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2014 r. rozpoczęła szkolenie specjalizacyjne w Oddziale Chirurgii Ogólnej ukończone zdaniem egzaminu i uzyskaniem tytułu specjalisty jesienią 2020r.

Na początku swojej ścieżki zawodowej pracowała jako lekarz rodzinny, obecnie od kilku lat również lekarz Szpitalnego Oddziału Ratunkowego ZOZ w Oświęcimiu. W 2019 roku ukończyła studia podyplomowe z medycyny estetycznej dla lekarzy w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach. Stale poszerza swoją wiedzę i doskonali umiejętności praktyczne, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach. W swojej pracy zawodowej skupia się na holistycznym podejściu do pacjenta, dokładnym i skrupulatnym wykonywaniu zabiegów w zakresie chirurgii i medycyny estetycznej. W 2023 roku ukończyła Trychologię w Medycznym Centrum Uniwersytetu Jagiellońskiego.