Gabinet Chirurgiczno-Proktologiczny

Jolanta Czekaj-Huptas

Specjalista Chirurgii Ogólnej-Proktolog

Specjalizuje się w diagnozowaniu oraz leczeniem problemów związanych z końcowym odcinkiem układu pokarmowego, tj. jelitem grubym, odbytnicą kanałem odbytu i odbytem.

Wykonuje zabiegi opaskowania w chorobie hemoroidalnej, zajmuje się chirurgią nowotworów jamy brzusznej, a także wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej okolicy odbytu.

Absolwentka Wydziału Lekarskiego CMUJ w Krakowie. Tytuł specjalisty w zakresie chirurgii ogólnej zdobyłą w 2016 roku zdając egzamin specjalizacyjny z wyróżnieniem. Na co dzień pracuje w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala Specjalizacyjnego im. L.Rydygiera w Krakowie na stanowisku starszego asystenta, gdzie zajmuje się diagnostykę i leczeniem chirurgicznych schorzeń przewodu pokarmowego, jamy brzusznej i schorzeń proktologicznych. W swojej pracy wykorzystuje zdobyte doświadczenie z zakresu ultrasonografii, laparoskopii, proktologii oraz leczenia ran przewlekłych.

Dodatkowe informacje:
- ukończenie studiów podyplomowych Krakowskiej Szkoły Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie "Zarządzanie sferą usług medycznych"
- kurs „Nowoczesne techniki leczenia ran przewlekłych"
- kurs „ Ultrasonograficzna diagnostyka nowotworów jamy brzusznej metodą
endoskopową ( EUS)”
- kurs „ USG naczyń metodą Dopplera”
- prowadzenie zajęć dla studentów Wydziału Lekarskiego Krakowskiej Akademii im. A. Frycza Modrzewskiego w Krakowie przedmiotu „Praktyczne nauczanie kliniczne w zakresie chirurgii ogólnej”