Laser frakcyjny CO2 w dermatologii

Laser frakcyjny FemiLift znajduje zastosowanie nie tylko w ginekologii estetycznej i małoinwazyjnej chirurgii ale także w dermatologii.

FemiLift z emisją pikselową (stemplową) to jednoczesna emisja lasera w kilkadziesiąt punktów (mikrokolumn) ze stałą energią. Zapewnia równomierne rozłożenie wiązki lasera w każdym punkcie frakcyjnym, termiczne pobudzenie głębokich warstw skóry oraz skrócenie czasu rekonwalescencji. Dzięki temu zabieg jest bezpieczny, w efekcie jego działania następuje pobudzenie fibroblastów do przebudowy kolagenu i produkcji nowych włókien kolagenowych. Skóra po zabiegu jest zrewitalizowana i wyraźnie odmłodzona.

Wskazania dermatologiczne do wykonania zabiegu laserem frakcyjnym FemiLift to:

  • redukcja blizn (pooperacyjnych, po cesarskim cięciu, potrądzikowych),
  • peeling laserowy,
  • resurfacing,
  • lifting skóry
  • redukcja rozstępów.

Laser frakcyjny FemiLift to platforma CO2 opracowana przez firmę Alma Lasers. FemiLift to innowacyjny laser CO2 z emisją pikselową (stemplową) – jednoczesna emisja lasera w kilkadziesiąt punktów (mikrokolumn) ze stałą energią. Zapewnia równomierne rozłożenie wiązki lasera w każdym punkcie frakcyjnym, termiczne pobudzenie głębokich warstw skóry oraz skrócenie czasu rekonwalescencji.

Zabiegi dermatologiczne z wykorzystaniem
lasera frakcyjnego CO2 FemiLift
są już dostępne w Centrum Medycznym HAN-MEDICA w Wadowicach.