Medycyna Estetyczna – Zabiegi na Lato

Lato, długie dni i piękna pogoda zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Jednak opalanie, wysokie temperatury oraz klimatyzacja mogą wysuszać i podrażniać skórę.

Dlatego podczas okresu wakacyjnego warto zadbać o przywrócenie prawidłowego poziomu nawilżenia skóry co znacznie poprawi jej kondycję i spowolni procesy starzenia się. Godnym polecenia zabiegiem jest mezoterapia igłowa twarzy, okolic oczu, szyi i dekoltu.

Doskonale sprawdza się w dogłębnym nawilżaniu skóry, regeneracji oraz dostarczaniu komórkom cennych witamin i minerałów. Niezwykle delikatną strefą są usta, przez co wymagają specjalnej pielęgnacji. Nawilżanie ust umożliwia odzyskanie ich miękkości i gładkości, można również wymodelować ich kształt oraz powiększyć by wyglądały zmysłowo i naturalnie.

W czasie letnich miesięcy można poddać się zabiegom korekty owalu twarzy za pomocą nici, nie operacyjnemu liftingowi twarzy, modelowaniu kształtu nosa, redukcji cieni i worków pod oczami oraz likwidacji zmarszczek mimicznych.

Przy zachowaniu standardowej ochrony skóry podczas lata, czyli stosowaniu kremów z filtrem oraz osłanianiu skóry twarzy przed nadmierną ekspozycją na promienie słoneczne, zabiegi medycyny estetycznej są bezpieczne i skuteczne.

Zabiegi polecane na lato

Centrum Medyczne HAN-MEDICA

Zapraszamy do nowo otwartego Centrum Medycznego HAN-MEDICA w Wadowicach przy alei Matki Bożej Fatimskiej 94. Sprawdź jacy specjaliści u nas przyjmują i zapisz się na wizytę już dzisiaj!

Medycyna Estetyczna: 535-693-133
lek. med. Roma Zielińska
e-mail: centrum@han-medica.pl

WAŻNA INFORMACJA DLA PACJENTÓW:

W celu rejestracji do gabinetów w Centrum Medycznym HAN-MEDICA należy przygotować następujące informacje: imię, nazwisko, adres, PESEL, numer telefonu.

Przed przychodnią znajduje się 18 miejsc parkingowych.