Medycyna Estetyczna w HAN-MEDICA

Z przyjemnością informujemy, iż od lutego 2020r. w Centrum Medycznym HAN-MEDICA będzie można skorzystać z szerokiego z zakresu zabiegów medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna dla Pań

Panie będą mogły skorzystać z niezwykle szerokiego wachlarza profesjonalnych zabiegów medycyny estetycznej takich jak: medycyna regeneracyjna (Sculptra, Regeneris Cellular Matrix), zabiegi na twarz (np. nieoperacyjny lifting twarzy kwasem hialuronowym), zabiegi na ciało (np. laserowe usuwanie zmian skórnych – pieprzyków, brodawek, włókniaków) czy laseroterapia (np. laserowy lifting twarzy).

Medycyna estetyczna dla Panów

W ofercie usług z zakresu medycyny estetycznej dla Panów pojawią się zabiegi modelowania twarzy (Sculptra), laserowe zamykanie naczynek i toksyna botulinowa (redukcja zmarszczek, odmłodzenie wyglądu, poprawa owalu twarzy).

Roma Zielińska – Magnopere

Zabiegi wykonywane będą przez Romę Zielińską – lekarza chorób wewnętrznych z 20-letnim stażem zawodowym specjalizującą się w medycynie estetycznej kobiet i mężczyzn.

Roma Zielińska od ponad 10-ciu lat zgłębia wiedzę i zdobywa doświadczenie z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii, gdzie uczy się od najlepszych specjalistów z całego świata. Praktykowana przez nią medycyna estetyczna obejmuje mało inwazyjne i bezpieczne procedury. Pozwala na poprawę niedoskonałości urody, bez wyłączania z codziennych aktywności czy pracy zawodowej. Jej zadaniem jest zahamowanie procesów starzenia się skóry, jednocześnie ma przynosić zadowalające efekty w leczeniu wielu innych problemów natury estetycznej.

Zobacz także: Wadowice24.pl